Brawl Stars Hile

Apk Yüklerken Gerekli İzinler Nasıl Sağlanır?
Android telefonlarda,bazı güvenlik gerekçelerinden dolayı bilinmeyen yerlerden APK’nın yüklenmesine izin verilmiyor. Yani prensipte yalnızca Google Play Store’dan ya da Samsung Galaxy Apps gibi üretici firmalarına ait satıcılardan uygulama indirilebilir.Hileli apk indir konusunda da şimdi önerceğimiz ayarlar sizlere yardımcı olcaktır Herhangi bir resmiliği olmayan bir kaynaktan APK yüklemek istediğinizde ise cihazınızın Ayarlar menüsünden gerekli izinleri vermeniz gerekecektir.

Bazı cihazlarda farklılık gösterse de genel olarak Ayarlar > Güvenlik > ‘Bilinmeyen Kaynaklar’ kısmından bu izin sağlanır

Brawl Stars Hile indir gibi terimler aslında bir pişmanlığın başlangıcı sayılmaktadır. Oyunun ilerleyen safhalarında düşünceleriniz keşkelere bırakacak. Keşke oyunda hile kullanmasaydım diyen oyuncuların sayısı çok fazladır. Savaş Topu haritasında hem futbol hemde savaşın bir bütün olarak oynandığı eşsiz bir rekabette bu tür şeyler siniri arttırmaktadır.

Dream league Soccer 2020 Ne zaman Çıkacak?
Dream League Soccer Oyununun son Versiyonu 2019 versiyonudur,2018 yılında kasım ayında Apple Store ve Google Play Store’ye gelmişti.Geçen Seneyi baz alarak oyunun 2020 versiyonu kasım-aralık aylarında çıkacağı tahmin edilir.Eğer son sürümde de dream league soccer hile olursa hileli oynayanları mutlu edecektir bu haber.

Dream League Soccer’in En Son Özellikleri
-Özel logolarını ve formalarını özellşetirip içe aktarabilirsin
-Kendi Takımını oluşturma, özelleştirip kontrol etme özelliği
-Canlı etkinlikler sayesinde ödül ve zafer kazanabilirsin
-Oyuncuları İsteğine göre yetiştirme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir